Ükskõik, mis dokumenti soovite allkirjastada, Dokobit abiga on see lihtne. Dokobit võimaldab kiiresti dokumente allkirjastada ja koguda allkirju teistelt osapooltelt minutitega. See on nii lihtne, et kõik saavad sellega hakkama.

Dokobit toetab kvalifitseeritud digiallkirju, mis on võrdväärsed käsitsi kirjutatud allkirjadega. Kõik dokumendid, mis on allkirjastatud Dokobitis, on kindlustatud võltsimise ja allkirjastamise kuupäeva muutmise vastu. Toetab elektroonilisi identiteete, mis on seaduslikult siduvad ja aktsepteeritud kogu Euroopa Liidus.

Dokobit toetab täielikult Eesti, Läti, Leedu, Soome, Belgia, Hispaania ja Portugali riiklikke ID-kaarte. Dokobiti saab kasutada veebilehitsejatega Google Chrome, Firefox, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge ja Safari, see töötab nii Windows, macOS kui Linux operatsioonisüsteemidega.

Dokobitiga allkirjastamine

Dokobitiga saab digiallkirjastada endale sobivaima digitaalse identiteedi vahendiga – kas ID-kaart, Mobiil-ID või mõni muu vahend. Lisaks saate kontrollida, kas teiste osapoolte antud allkirjad on kehtivad ja seaduslikult siduvad. Mugavad on ka autoaatsed teadaanded. Saate kojhe teade, kui teised osapooled on dokumendi allkirjastanud.

Dokobit dokumendiformaadid

Allkirjastage dokumente just endale sobivas formaadis – PDF-st ja ASiC-E konteinerformaatidest rahvuslike formaatideni – bdoc, edoc ja adoc.

Dokobit mobiilirakendus

Dokobiti mobiilirakenduse abil saate kõiki funktsionaalsusi kasutad ka nutitelefonis. Hetkel on äpp saadaval ainult iOS süsteemile.

Vaata ka: ID kaardi tarkvara / DigiDoc.