Digiregistratuuri eesmärk on muuta inimestel eriarstide vastuvõtuaegade leidmine lihtsamaks. See lahendus võimaldab patsiendil leida ja broneerida ajad arsti vastuvõtule ühest kohast, mitte helistada mitmesse raviasutusse.

Digiregistratuuri kaudu näete kõiki oma digitaalseid saatekirju ja broneeringuid ühes kohas. Kehtivaid broneeringuid saab ka muuta või tühistada. Samas on võimalik aegu broneerida ka telefoni teel või isiklikult haigla registratuuris. Isiku tuvastamiseks või autentimiseks võimaldab digiregistratuur valida ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart ID vahel.

Eestis saab ka COVID-19 vaktsineerimise aegu broneerida digiregistratuuri kaudu.

Digiregistratuur

Loe lähemalt õpetust: Digiregistratuur sisselogimine.

Digiregistratuuris näed enda ja sinu poolt esindatavate isikute saatekirju ja kehtivaid vastuvõtuaeg, otsida vabu vastuvõtuaegu või vaadata täpsemaid andmeid broneeritud vastuvõttude kohta. Patsiendiportaalis (Digilugu uue nimega Terviseportaal) saate vaadata oma tervise teavet.

Iga saatekirjaga võib olla seotud ainult üks broneering. Ilma saatekirja nõudeta saab iga inimene broneerida vaid ühe aja, mis on Eesti Haigekassa poolt kaetud. Saatekirjaga seotud broneeringu tühistamisel saatekiri vabastatakse ja seda saab uuesti broneerimiseks kasutada. Raviasutustes jagunevad vastuvõtuajad tasulisteks ja Eesti Haigekassa poolt kaetavateks teenusteks.

Digiregistratuur pakub mitmeid eeliseid nii patsientidele kui ka tervishoiuteenuse osutajatele. Patsiendid saavad mugavalt ja kiiresti registreerida endale sobiva aja, vältides telefonijärjekordade ootamist või asutuse külastamist isiklikult.

Digiregistratuuriga on liitunud: Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Elite Kliinik, Elva Haigla, City Tervisekliinik, Ahtme Haigla, Astra Kliinik, Eesti Diabeedikeskus, Endokrinoloogiakeskus, Ida-Viru Keskhaigla, Jõgeva Haigla, Järvamaa Haigla, Hiiumaa Haigla, Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus, Medicum, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Maxilla, Kuressaare Haigla, Lõuna-Eesti Haigla, Narva Haigla, Keila Haigla, Qvalitas, Pärnu Haigla, Pirita Perearstikeskus, Rakvere Haigla, Tallinna Hambapolikliinik, Põlva Haigla, Tallinna Lastehaigla jpt.

Vaata ka: digiretsept ja digiregistratuur.ee